Lego Mindstorms Ev3 Eğitimleri

0

Gelecek için becerilerinizi geliştirin

Yarının dünyasında başarılı olabilmeleri için, öğrencilerin eleştirel ve yaratıcı düşünebilmelerinin yanı sıra problemleri bir ekibin parçası olarak çözmeleri gerekecek. LEGO Education ilk ve orta öğretim için tüm ders içi ve dijital ortam kaynakları, bu becerileri beslemek ve teşvik etmek için tasarlanmıştır.

Etkili ve ilgi çekici eğitim kaynakları

LEGO ® Education tüm öğrencilerinin eleştirel ve yaratıcı düşünme becerileri geliştirmeye yönelik ders içi malzemelerinin kullanılmasını destekler ve onlarla eğlenerek öğrenmeyi amaçlar.

LEGO® Eğitim tuğla setleri ve robot kitleri, öğrencilerin yaratıcılığını teşvik ederken aynı zamanda analitik düşünme becerilerini geliştirir.

LEGO ® Eğitim-öğretim kaynakları da STEAM müfredatına tamamen uyumlu olması ile birlikte; bilgisayar, fen, matematik, teknoloji ve tasarım dersleriyle multidisipliner, kapsamlı ve yenilikçi ders planları oluşturulmasını sağlar.

Etkili ve ilgi çekici eğitim kaynakları

Teknoloji dünyasına hoş geldiniz

LEGO ® Education, teknolojiyi öğrenmek için heyecan verici, teşvik edici ve ödüllendirici bir deneyim sunar. Öğrenciler doğrudan etkileşim kurmak için, STEAM müfredat çözümleri ile öğrenmeyi kolaylaştıran ders içi ve dijital ortam kaynakları içerir.

Teknoloji dünyasına hoş geldiniz

Öğrencilerimiz tüm LEGO aktivitelerinde, bilimin gizemli dünyasında maceralara atılacak, yepyeni deneyimler ile geleceği şimdiden şekillendirebilmenin hazzını yaşayacak…

Parlak bir gelecek için çocuklarınızı donatın!

Çocuklarınıza hipotezlerin, denklemlerin ve planlamanın, gerçek yaşam çözümlerine, becerilerine ve başarıya imkân sağladığını gösterin. Yarının dünyasında ihtiyaç duyacakları temel becerileri geliştirmelerine yardımcı olmak ister misiniz?

LEGO® Education;  ekip çalışması ile iletişim becerilerini geliştirmek ve güçlü işbirliği oluşturmak için, fiziksel ve dijital ortam yaratarak öğrencilerin daha bağımsız ve kendinden emin bireyler olarak yetişmelerini sağlar.

LEGO® Eğitim tuğla setleri ve robot kitleri, öğrencilerin kendi keşif yolculuklarını yapmalarını kolaylaştırır ve öğrenme ortamlarında daha aktif olmalarına yardımcı olur.

Share.

Leave A Reply